![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/o_1hi910up41a761221ubt119b1fq32v.jpg)
Під час обговорення бюджету на 2024 рік депутати вирішили перерозподілити 1 мільйон 600 тисяч гривень, передбачених на підтримку засобів масової інформації, на галузь освіти. Було проведено перерозподілення видатків на відновлення центру соціальних служб у сумі 280 тисяч. Додатково виділили 160 тисяч на розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг. Крім цього, депутати просили виділити кошти на закупівлю обладнання для первинного рівня медичної допомоги у Шостці.
У підсумку обговорення був прийнятий бюджет Шосткинської міської територіальної громади на 2024 рік. Він складає 622 мільйони гривень. Для порівняння, у 2023 році бюджет становив 673 мільйони 926 тисяч гривень, пише shostkanews.city.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Сьогодні зранку, 21 липня ворог наніс ракетно-авіаційний удар по об’єктам критичної інфраструктури Шосткинської громади....
Сьогодні, 17 липня, у Шосткинській громаді провели в останню путь Сергій Михайлов....
13 липня шосткинці провели в останню путь земляка....
15-річний Єрмак Роговий з Шостки створив унікального робота-розмінувальника, який може перетворюватися на дрон-камікадзе....
Станом на 1 липня до загального фонду бюджету Сумської міської ТГ (без урахування офіційних трансфертів) надійшло 1,3 млрд грн, що...