![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/c49b99af-5403-447b-bd02-efd60d236ad1.jpg)
Про пожежу повідомив сусід, який відчув різкий запах диму на сходовій клітині. На місце події було направлено черговий караул 10-ї державної пожежно-рятувальної частини.
По прибуттю було встановлено, що вогнем охоплено стіни на площі до 10 кв. м, вхідні двері, меблі та речі домашнього вжитку. Через сильне задимлення вогнеборцям довелось працювати в апаратах для захисту органів дихання. Одночасно з гасінням за допомогою висувної драбини з сусідньої квартири фахівці ДСНС врятували двох дорослих та одну дитину, яких негайно передали працівникам швидкої.
Біля вхідних дверей, у коридорі де відбувалось горіння, було виявлено господарку помешкання 1964 року народження без ознак життя. Її негайно винесли на вулицю та передали медикам. Працівники швидкої констатували, що жінка загинула.
О 9:47 загоряння локалізували, а о 10:20 – повністю ліквідували.
Всього на гасіння було залучено 2 одиниці спеціальної техніки та 9 чоловік особового складу Державної служби України з надзвичайних ситуацій, повідомили рятувальники Сумщини.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
16 липня було нанесено ворожі артилерійські удари по Глухівській громаді....
Упродовж 15 липня у всіх районах Сумської області були зафіксовані займання в природних екосистемах....
Сьогодні о 4:13 надійшло повідомлення про загоряння житлового будинку на двох господарів в смт Свеса....
Сьогодні о 01:08 вогнеборці приборкали пожежу, яка виникла в одному із прикордонних населених пунктів Шосткинського району, через ворожий обстріл....
12 липня, о 01:48 в одному з населених пунктів Шосткинського району, співробітники ДСНС ліквідували пожежу в житловому будинку мирних громадян,...