![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/5228db89-a47f-4762-919d-0992e42eb0a2.jpg)
Прибувши на місце, ювенальні поліцейські Сумського районного управління поліції встановили винуватців події. Ними виявилися двоє дівчат 15-ти років. Свої дії вони пояснили тим, що хотіли повеселитись.
Правоохоронці провели профілактичні бесіди з підлітками та їх батьками, а також склали адміністративні матеріали за ч. 3 ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей», повідомляє поліція Сумщини.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Чоловік, поводячись неадекватно, чіплявся до жінок, що вдень проходили поблизу супермаркету. Декого він просто лякав, а на декого замахувався та...
Разом із небайдужими громадянами патрульні розшукали та затримали чоловіка, ймовірно, причетного до хуліганських дій....
У Кролевці троє малолітніх дітей піклувались про себе самі, а батьки тим часом займались своїми власними справами. Правоохоронці вилучили дітей...
Вже вчетверте на облаштованій парковці КНП «Клінічний перинатальний центр Пресвятої Діви Марії (вул. Троїцька, 20) знаходять металеві шипи - «їжаки»,...
В середині листопада до відділення поліції №1 (м. Кролевець) звернулась чергова залізничної станції та повідомила, що невідомі особи, перебуваючи в...