![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/398713307_806428248160437_2636860642188220134_n.jpg)
Сьогодні, 3 листопада, у селі Баничі провели Юрія Мартиненка.
22-річний Юрій Миколайович Мартиненко (23.09.2001- 24.10.2023) навіки залишиться молодим воїном, який прийняв рішення іти воювати з московською ордою.
"Не дожив, не долюбив, не домріяв", - червоною ниткою проходило у словах всіх, хто виступав.
"Низько кланяємось тобі, Юрію, що у час кривавої війни пішов захищати усіх нас", - говорили всі.
Дійсно, молодий юнак, повний сил і планів, не став чекати повістку. Від самого початку великого вторгнення paшистів Юрій хотів бути серед захисників. Як кажуть його рідні, пів року тому він сам пішов до ТЦК та СП з бажанням долучитись до ЗСУ і бити ворога. Після навчання став гранатометником одного із стрілецьких батальйонів, у складі штурмового підрозділу був на кількох гарячих напрямках. Помер Герой на Запоріжжі, повідомили в мерії Глухова.
Вічна пам'ять земляку!
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
17 липня ворожі війська здійснили удар по одному із прикордонних населених пунктів Сумського району. На місце події прибув підрозділ ДСНС....
За процесуального керівництва Сумської окружної прокуратури проводиться досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаї війни (ч. 1 ст. 438...
Сьогодні, 17 липня, у Шосткинській громаді провели в останню путь Сергій Михайлов....
Поліцейські Сумщини документують військові злочини армії рф....
Сьогодні, 17 липня, у Соборі Різдва Пресвятої Богородиці відбудеться прощання із загиблим у російсько-українській війні Героєм, штаб-сержантом, інспектором прикордонної служби...