![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/2_3.png)
Сумською обласною прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно 34-річної жінки та її 39-річного цивільного чоловіка за фактом незаконного обігу психотропної речовини, а також організації та утримання місця для вживання наркотиків (ч. 2 ст. 307 та ч. 2 ст. 317 КК України).
За даними слідства, цивільне подружжя налагодило схему збуту психотропної речовини «PVP» на території міста Ромни, зокрема, наркозалежні особи перераховували їм на картку гроші, натомість отримували фотознімок місцезнаходження «закладки». При цьому, деякі постійні клієнти після оплати за товар приходили під будинок, де живуть наркоторгівці, а ті скидали їм пакунки із психотропами. Більш того, для наближеного кола осіб обвинувачені облаштували вдома наркопритон, обладнавши приміщення електронними лампочками та засобами для вживання заборонених речовин.
Під час проведення обшуку за місцем проживання наркодилерів правоохоронці виявили за решіткою кухонної витяжки 25 згортків з особливо небезпечною речовиною «PVP». На даний час обвинувачені перебувають під вартою. За скоєне їм загрожує позбавлення волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.
Досудове розслідування завершено слідчими слідчого управління Головного управління Нацполіції в Сумській області за процесуального керівництва прокуратури, повідомляє пресслужба обласної прокуратури.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Знову Роменська громада в жалобі, бо назавжди попрощалася з мужнім воїном-земляком, Героєм - Максимом Олександровичем КОВБАСОЮ, який повернувся з пекла...
Під час особистого обшуку на одній з вулиць обласного центру правоохоронці виявили у місцевого мешканця та його спільниці пакунок з...
11 липня в Роменській міській територіальній громаді оголошено Днем жалоби....
Роменські поліцейські встановлюють обставини ДТП, у результаті якої постраждав водій мопеда....
Найвищу ціну за волю України та спокійне мирне життя для українців заплатив хоробрий воїн Андріяшівської громади - Микола Володимирович Діхніч....