![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/fd9a597b-656c-432a-908d-7bf19b9b6ff3_0.jpg)
Лебединським відділом Сумської окружної прокуратури затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно 19-річного юнака, який повідомив про мінування навчального закладу.
Мова йде про подію, що сталась у вересні 2023 року. Тоді у денний час юнак зателефонував на лінію «102» та повідомив оператору про загрозу вибуху через замінування однієї з лебединських шкіл.
У вказаний навчальний заклад невідкладно були направлені сили та засоби екстрених служб, які після перевірки вибухових речовин чи матеріалів не виявили. Разом з тим співробітники поліції розпочали пошук «мінера» та встановили його.
Дії обвинуваченого кваліфіковано за ч. 2 ст. 259 (завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, що загрожує загибеллю людей та об’єктом якого стали будівлі та споруди, що забезпечують діяльність органів державної влади) КК України. За скоєне йому загрожує позбавлення волі на строк від чотирьох до восьми років.
Досудове розслідування завершено слідчими відділення поліції № 3 (м. Лебедин) Сумського районного управління поліції Головного управління Нацполіції в Сумській області під процесуальним керівництвом прокуратури, повідомляє обласна прокуратура.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
До Зарічного суду прибули працівники поліції, яким повідомлено, що приміщення суду заміновано....
Сьогодні пообіді надійшло повідомлення про мінування ЦНАПу та управління молоді та спорту Сумської ОДА....
Сьогодні вранці надійшло повідомлення про замінування двох адмінбудівель на вул. Британській у Сумах....
19 червня Лебединська громада прощалася із мужнім воїном, хоробрим захисником, Героєм, який віддав за Україну найцінніше – своє життя –...
Сьогодні надійшло повідомлення про мінування Сумського міського ТЦК та СП....