![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/screenshot_203_15.jpg)
У матчі 10-го туру охтирчани приймали вдома Зірку» з Кропивницького. Гра була досить важкою для обох команд: шквалистий вітер заважав гравцям продемонструвати свою майстерність. Рахунок на 11-й хвилині гри відкрив Артем Шаповаленко, а на початку другого тайму його подвоїв Володимир Грек. У цей час господарі уже грали удесятьох після вилучення наприкінці першого тайму Олександра Лапіна. Отримав він її за друге попередження. На 77-й хвилині гри Руслан Холявко скоротив рахунок, були близькими гості й до того, щоб його зрівняти. Утім, кілька шансів зміцнити перевагу в рахунку мав і «Нафтовик», проте рахунок 2:1 до кінця матчу не змінився.
«Нафтовик» з 16 очками вийшов на друге місце в групі 2.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
18 липня відбулися матчі за участю ФК “Тростянець” та сумської “Вікторії”....
14 липня тростянецькі футболісти зіграли черговий матч у рамках підготовки до нового сезону у другій лізі....
ФК “Вікторія” продовжує підготовку до нового сезону....
Тростянчани продовжують підготовку до нового сезону в другій лізі....
7 липня ФК “Вікторія” зіграла третій матч у рамках підготовки до нового сезону....