![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/b5900f32-9a36-4263-bede-632c868ae645.jpg)
Так, внаслідок сильних поривів вітру, дерева впали на проїжджі частини доріг, ускладнюючи рух транспортних засобів. Такі випадки були зафіксовані у містах Суми, Ромни, Охтирка, смт Велика Писарівка, с. Зарічне, Конотопського району та с. Привокзальне, що на Шосткинщині.
Рятувальники бензопилами розпиляли стовбури дерев та розчистили ділянки доріг. А у м. Суми на провулку Косовщинському підрозділ ДСНС допоміг відбуксирувати автомобіль енергетиків, який застряг на ґрунтовій частині узбіччя під час виїзду для ліквідації наслідків негоди.
Всього для надання допомоги залучався 31 чоловік особового складу та 7 одиниць спеціальної техніки ДСНС України, повідомляють рятувальники Сумщини.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Про це повідомили в Сумській ОВА....
На Сумщині через сильну спеку триває пожежонебезпечний період. Найближчими днями спека лише посилюватиметься, у зв’язку з чим пожежна небезпека набуває...
Про це повідомили в Міненерго....
Рятувальники допомогли ліквідували наслідки негоди....
За прогнозами обласного гідрометцентру, вдень 23 червня по Сумській області та м. Суми очікується гроза, місцями шквали 15-20 м/с (1...