![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/653bb5c34c39b723361585.jpg)
Слідчо-оперативна група поліції, прибувши за вказаною адресою, встановила, що в будинку пиячили двоє місцевих жителів. На побутовому ґрунті між приятелями виник конфлікт, під час якого 36-річний чоловік вдарив ножем у спину свого 38-річного приятеля. На щастя, пошкоджень життєво важливих органів не сталося. Пораненого госпіталізовано до Лебединської центральної районної лікарні та надано необхідну допомогу. Його життю загрози немає.
У поліції відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст. 125 «Легке тілесне ушкодження» Кримінального кодексу України, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
19 червня Лебединська громада прощалася із мужнім воїном, хоробрим захисником, Героєм, який віддав за Україну найцінніше – своє життя –...
Напередодні, до поліції надійшло повідомлення про те, що до лікарні госпіталізовано 33-річного чоловіка з проникаючим ножовим пораненням. На місце події...
Сумська поліція розслідує обставини спричинення тяжких тілесних ушкоджень чоловікові....
17 травня, о 16:06 до Служби порятунку «101» надійшла інформація про пожежу в приватному житловому будинку по вул. Першотравнева у...
Сьогодні Лебединська громада вкотре провела в останню дорогу ще одного вірного сина України, мужнього захисника – В’ячеслава Івановича Страха, який...