Наразі встановлено, що п’ятеро знайомих між собою людей, знаходячись в будинку одного з них, вживали алкогольні напої. Раптово у компанії виник конфлікт між одним чоловіком та жінкою. Сварка, швидко переросла у штовханину. Намагаючись розборонити своїх знайомих, в конфлікт втрутилася інша жінка, і за мить отримала удар ножем в живіт. Поранену 47-річну мешканку Лебедина було госпіталізовано до міської лікарні та надано допомогу.
У поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 121 «Умисне тяжке тілесне ушкодження» Кримінального кодексу України. Чоловіка, 57-ми років, який підозрюється у спричиненні тяжких тілесних ушкоджень людині затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України, повідомляє поліція Сумщини.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
19 червня Лебединська громада прощалася із мужнім воїном, хоробрим захисником, Героєм, який віддав за Україну найцінніше – своє життя –...
Напередодні, до поліції надійшло повідомлення про те, що до лікарні госпіталізовано 33-річного чоловіка з проникаючим ножовим пораненням. На місце події...
Сумська поліція розслідує обставини спричинення тяжких тілесних ушкоджень чоловікові....
17 травня, о 16:06 до Служби порятунку «101» надійшла інформація про пожежу в приватному житловому будинку по вул. Першотравнева у...
Сьогодні Лебединська громада вкотре провела в останню дорогу ще одного вірного сина України, мужнього захисника – В’ячеслава Івановича Страха, який...