![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/i75_articleimage_23531.jpg)
В ході проведення оперативних заходів, працівники поліції встановили причетність до скоєного 17-річного сумчанина. Як виявилося, потерпілий, до моменту зникнення коштів, ще раніше заходив в свій особистий кабінет інтернет-банкінгу з телефону товариша, але забув вийти з нього. Недобросовісний приятель, скориставшись вільним доступом до банківського рахунку хлопця, зняв кошти з його картки.
У поліції розпочали кримінальне провадження за ч.1 ст. 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство». Досудове розслідування триває.
Поліцейські вкотре нагадують: у жодному разі не вводьте свої авторизаційні дані (логін, пароль до інтернет-банкінгу, дані платіжної картки), адже це убезпечить вас від небажаних витрат, повідомляє поліція Сумщини.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!