![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/394003471_710369747792670_2778188147011646393_n.jpg)
У ході досудового розслідування правоохоронці встановили, що в липні 2023 року хлопці віком 14-ти та 13-ти років, знаходячись в приміщенні торговельного залу одного з магазинів у м. Охтирка, попередньо домовившись, вчинили крадіжку товару. Зловмисники вибрали вподобані їм товари, сховали до кишень одягу та рюкзаку, а потім вийшли з магазину повз каси, не розрахувавшись.
Через декілька годин хлопці знову повернулися до цього ж магазину і тим же способом викрали портативну музичну колонку, два зарядні пристрої та Power Bank.
У подальшому викраденим майном розпорядилися на власний розсуд.
Викрадене майно правоохоронці вилучили та повернули потерпілій стороні.
На даний час слідчі повідомили 14-річному зловмиснику про підозру за ч. 4 ст. 185 (крадіжка вчинена в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України, а відносно малолітнього буде вирішене питання про застосування заходів виховного характеру, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!