![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/377839654_6963021683729567_4092464379617054703_n.jpg)
Проєкт створювався як 30-серійний радіосеріал (!) про українських героїв і лиходіїв.
Сьогодні ще можна проголосувати на сайті премії.
А раптом не чули — саме зараз найкраща нагода послухати (і потім проголосувати). Імхо, цьогоріч кращий подкаст Суспільного у “розважальній” категорії. Посилання на сам подкаст тут).
«Ідея народилася з бажання отримати власну історичну оптику і власних героїв. Багато років ми змушені були дивитися на своє минуле чужими очима. Історія творилася в Москві/Петербурзі, Відні, Варшаві чи Стамбулі, але аж ніяк не в Києві. Я ж хотів розповідати українські історії про українських героїв... З радянських часів слово “авантюристи” мало негативну конотацію, але хочу нагадати, що авантюрист — це людина, яка шукає пригоди. В умовах бурхливої української історії часто траплялося так, що пригоди самі знаходили людей, яким доводилося виживати між жорнами імперій. В будь-якому випадку, “Авантюристи” це карколомні історії про людей, які перемогли хоча б тому, що не здалися», — Владислав Івченко.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!