![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/152e77f7-392e-4a05-9bf1-8a628d50b6bc.jpg)
За декілька годин, на вулиці 1-ій Набережній річки Стрілки, охоронці порядку виявили схожих за описом 33-х та 46-річного громадян. Під час поверхневої перевірки в одного з них виявили телефон, викрадений у заявника.
Для з’ясування всіх обставин події та проведення відповідних слідчих дій патрульні викликали на місце слідчо-оперативну групу Сумського районного управління поліції.
Відомо, що за цим фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 4 ст. 186 (Грабіж, вчинений у великих розмірах чи в умовах воєнного або надзвичайного стану) ККУ, повідомляє патрульна поліція Сумщини.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!