![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/3bec254b-89ca-4dc4-965d-0b28ae8532a4.jpg)
Вказану автівку патрульні виявили на узбіччі. Унаслідок своїх маневрів керманич пробив колесо. Під час спілкування у 53-річного чоловіка інспектори виявили ознаки алкогольного сп'яніння. Від проходження огляду на місці події та в закладі охорони здоров’я він категорично відмовився. Також у нього виявили відсутність страхового поліса.
На водія патрульні винесли постанову за ч. 1 ст. 126 (Керування транспортним засобом без відповідних документів) та склали протокол за ч. 1 ст. 130 (Відмова від проходження огляду на стан сп'яніння особою, яка керувала з ознаками сп'яніння) КУпАП. Від керування його відсторонили, повідомляє патрульна поліція Сумщини.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!