![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/376033591_650484273850847_944876457521234169_n.jpg)
Під час наради з керівниками закладів фахової передвищої та професійної (професійно-технічної) освіти Сумської області Дмитро Завгородній обговорив питання щодо функціонування та розвитку галузі.
Зокрема, Дмитро Завгородній анонсував розроблення нового законопроєкту про професійну освіту, який дозволить закладам профтехосвіти співпрацювати з бізнесом набагато ефективніше, ніж сьогодні.
«Ми пропонуємо створення наглядових рад для закладів професійної (професійно-технічної) освіти, які би включали представників бізнесу, що інвестують в ці заклади. Це, насамперед, стосується міст, де є великий бізнес і закладам можна переходити на ту чи іншу форму дуальної освіти, – розповів заступник Міністра. – В інших випадках варто створити умови, у яких би заклад міг заробляти самотужки. Я зараз маю на увазі ті заклади, які готують фахівців готельно-ресторанного бізнесу тощо».
Говорив Дмитро Завгородній і про проблеми закладів професійно-технічної та фахової передвищої освіти, це, зокрема, проблеми з вступниками, кадровим потенціалом, фінансові питання тощо.
Як повідомила заступниця голови ОДА Олена Бойко, внаслідок військової агресії російської федерації проти України пошкоджено 9 закладів фахової передвищої освіти та 11 закладів професійної (професійно-технічної) освіти, повідомили в ОВА.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
У рамках співпраці Уряду України та Уряду Японії, з метою реалізації освітнього субпроєкту Грантової угоди для Програми екстреного відновлення між...
Серед пріоритетних задач - захист учасників освітнього процесу, енергетична безпека, продовження реформи шкільного харчування, створення безпекового середовища, закупівля шкільних автобусів,...
У Нью-Йорку (США) було визначено переможців Міжнародного фіналу «GENIUS Olympiad Global»....
На черговому пленарному засіданні 18 сесії 8 скликання депутати Тростянецької міської ради перед депутатами було поставлено декілька задач щодо реформування...
Голова Сумської ОВА підписав розпорядження про створення комісії з проведення перевірки стану забезпечення, реалізації та захисту прав вихованців закладів інституційного...