![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/21107f56-b6e1-453a-a8db-8fd8a422e838_0.jpg)
Як було встановлено, полум’я охопило господарчу споруду, прибудовану до будинку та перекинулося на покрівлю двоповерхового помешкання, створюючи загрозу для всій будівлі. На ліквідацію пожежі залучили додаткові сили і засоби ДСНС. Також, для забезпечення достатньої кількості води на гасіння, на місце пожежі прибули - на автоцистерні добровільна пожежна команда із с. Малий Вистороп та трактор з бочкою від добровільної пожежної команди із с. Гарбузівка.
Спільними зусиллями о 13:33 вдалося локалізувати загоряння запобігши його поширенню на всю покрівлю та безпосередньо будинок. Для виявлення прихованих осередків горіння довелося розбирати конструкції покрівлі. А о 15:31, використавши на гасіння близько 15 т води, пожежу приборкали.
Всього на гасіння було залучено 8 чоловік особового складу та 2 одиниці спеціальної техніки від ДСНС України, 3 працівника та 3 одиниці техніки від добровільних пожежних команд, повідомляють рятувальники Сумщини.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
17 липня ворожі війська здійснили удар по одному із прикордонних населених пунктів Сумського району. На місце події прибув підрозділ ДСНС....
17 липня о 01:10 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загоряння житлового будинку по вул. Соломії Крушельницької в м....
17 липня 03:37 до Служби порятунку надійшло повідомлення про загоряння нежитлового одноповерхового приміщення у середмісті обласного центру. На виклик негайно...
16 липня було нанесено ворожі артилерійські удари по Глухівській громаді....
Упродовж 15 липня у всіх районах Сумської області були зафіксовані займання в природних екосистемах....