![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/screenshot_315_8.jpg)
Вчора вдень по проспекту Михайла Лушпи у місті Суми, працівниками патрульної поліції був зупинений 20-річний місцевий житель, у якого під час огляду правоохоронці виявили 12 пакунків замотаних ізоляційною стрічкою чорного кольору, всередині із зіп-пакетиками з кристалічною речовиною, що зовні схожа на психотропну речовину "PVP-сіль". Ще два аналогічні пакетика чоловік встиг викинути, при наближенні поліцейських.
За вказаною патрульними адресою відразу прибула слідчо-оперативна група Сумського районного управління поліції. У присутності понятих всі пакунки були вилучено правоохоронцями.
У поліції відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.307 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів» Кримінального кодексу України та повідомили чоловікові про підозру у скоєнні злочину. Зловмисник був затриманий в порядку ст.208 Кримінального-процесуального кодексу України, а сьогодні суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Досудове розслідування триває, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!