![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/2517.jpg)
За інформацією директора обласного Департаменту цивільного захисту населення Олександра Милаша, наприкінці червня кількість захисних споруд у громадах області складала 1604 об’єкти. За місяць їх чисельність було збільшено на 208 найпростіших споруд. Додатково укритись в них зможуть майже 26 тисяч осіб.
Наразі продовжуються комісійні перевірки стану укриттів на їх відповідність всім вимогам та нормам, повідомили в ОВА.
«Ворог все частіше завдає ударів з повітря, і ми маємо подбати про те, щоби кожна людина у кожній громаді Сумщини могла захистити себе та близьких, спустившись в укриття. Це пріоритетна задача для керівників структурних підрозділів, голів районних військових адміністрацій, голів громад, адже йдеться про людське життя», – зазначив очільник ОВА Володимир Артюх.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Це кошти з державного, обласного та місцевих бюджетів, повідомили в ОВА....
Створення безпечного освітнього середовища в громаді успішно виконується завдяки партнерству Тростянецької міської ради, БФ "Благомай"та компанії ПрАТ «Монделіс Україна»....
МОН дібрало проєкти на ремонт і будівництво укриттів у закладах загальної середньої освіти....
Щодня працівники сервісних центрів МВС у прифронтових містах зіштовхуються з постійними та тривалими тривогами та обстрілами. Навіть у таких умовах...
Там, де немає змоги облаштувати укриття в наявних приміщення, з нуля збудують захисні споруди – протирадіаційні укриття....