![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/88a185f5-1cbc-4c8f-ad1f-77c658aee181.jpg)
На початку весни, до поліції звернулись представники одного з шосткинських підприємств та повідомили, що хтось таємно зайшов на територію та викрав з технічної будівлі 200 метрів кабелю, на суму більше, ніж 6 тисяч гривень. За вказаною адресою негайно виїхали правоохоронці, щоб встановити всі обставини події.
Провівши ряд слідчо-оперативних заходів, поліцейські викрили крадія. Зловмисником виявився 34-річний житель Шостки. За місцем мешкання якого правоохоронці провели санкціонований обшук та виявили там вкрадений кабель. Все знайдене поліція вилучила.
Слідчі, під процесуальним керівництвом прокуратури, вже повідомили чоловіку про підозру у вчиненні кримінального правопорушення за ч. 4 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України, повідомляє поліція Сумщини.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!