![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/50451.png)
Про це повідомив речник Держприкордонслужби Андрій Демченко в ефірі національного телемарафону.
"Вчора наші Сили оборони відбили чергову спробу заходу ДРГ по Сумщині. По таких групах українські захисники (прикордонники, підрозділи ЗСУ, Національної гвардії) відразу відкривають вогонь при виявленні. В подальшому вони ні з чим відходять за межі кордону", – сказав він.
За словами Демченка, основне завдання ворожих дивесрантів – у першу чергу виявити розташування Сил оборони України, а також проводити різні заходи, в тому числі мінування місцевості для того, щоб уразити наших захисників.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Це було пообіді 19 липня, дізналися Кордон.Медіа....
На Сумщині дещо знизилась активність ворожих ДРГ. Разом з цим противник не перестає щоденно обстрілювати область....
Такий бій, як нещодавно стався в прикордонні Сумської області, в районі Журавки, відбувається не вперше. Наприклад, російські ДРГ намагалися зайняти...
Це було сьогодні вранці....
У Сумській області фіксується зменшення активності російських диверсійно-розвідувальних груп. Про це повідомив речник Держприкордонслужби Андрій Демченко в ефірі телемарафону....