![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/screenshot_458_6.jpg)
27-річна громадянка мала ознаки сильного алкогольного сп'яніння. Однак вона запевняла, що алкогольних напоїв не вживала та пройшла огляд на місці зупинки. Результат був позитивним — 2,69 проміле алкоголю. Також охоронці порядку встановили, що жінка ще і права керування не має.
На громадянку патрульні винесли постанову за ч. 2 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, яка не має права керування) та склали протокол за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп'яніння) КУпАП. Від керування її відсторонили.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!