![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/9b7b6968-ac00-4300-9b24-ba8e461362aa.jpg)
Як було встановлено, вогонь охопив покрівлю та перекриття на значній площі. Ускладнювало ситуацію утеплення очеретом дерев’яного перекриття будівлі. О 18:46 загоряння вдалося локалізувати, запобігши його поширенню безпосередньо на будинок та відвернувши небезпеку від 2 господарчих споруд та сусідського житлового будинку. О 19:52, використавши на гасіння близько 15 т води, пожежу ліквідували.
Всього на гасіння було залучено 10 чоловіки особового складу та 3 одиниці спеціальної техніки від ДСНС України.
За попередніми даними, припустима причина пожежі - дитячі пустощі з вогнем онучок господарки будинку. На щастя дівчатка не постраждали. Закликаємо дорослих слідкувати за поведінкою дітей та роз’яснювати їм, до яких наслідків можуть призвести такі небезпечні ігри, повідомляє ГУ ДСНС України в Сумській області.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
17 липня ворожі війська здійснили удар по одному із прикордонних населених пунктів Сумського району. На місце події прибув підрозділ ДСНС....
17 липня о 01:10 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загоряння житлового будинку по вул. Соломії Крушельницької в м....
17 липня 03:37 до Служби порятунку надійшло повідомлення про загоряння нежитлового одноповерхового приміщення у середмісті обласного центру. На виклик негайно...
16 липня було нанесено ворожі артилерійські удари по Глухівській громаді....
Упродовж 15 липня у всіх районах Сумської області були зафіксовані займання в природних екосистемах....