![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/1_1_1_4.jpg)
Її стурбована сестра не змогла зранку додзвонитися жінці, а вхідні двері до її помешкання були зачинені зсередини.
На місце виклику прибуло відділення 7-ї державної пожежно-рятувальної частини. У присутності працівників поліції та родички господарка, рятувальники спецінструментом відчинили двері до помешкання. Жінка лежала на дивані і, за ознаками стану здоров’я, потребувала кваліфікованої медичної допомоги. Тому на місце було негайно викликано бригаду «швидкої».
Всього для надання допомоги було залучено 4 чоловіки особового складу та 1 одиниця спеціальної техніки від ДСНС, повідомляє Головне управління ДСНС України у Сумській області.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!