![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/head_1.jpg)
У змаганнях взяла участь 21 команда з Сум, Путивля та Ромен. Ігри проводили у чотирьох категоріях: кадети (U-15), кадетки (U-15), юніорки (U-18) та юніори (U-18), пише basket.sumy.ua.
У змаганнях кадетів (U-15) взяло участь 5 команд, які зіграли по коловій системі. У підсумку перше місце посіла команда “Дядя Ваня” з Путивля, яка перемогла усіх чотирьох іграх. А от найцікавіша ситуація виникла у розподілі місць з другого по четверте, де одразу три команди здобули рівну кількість перемог і поразок, але у підсумку за додатковими показниками друге місце вибороли юні баскетболісти з Сум – “Суми-Баскет”, а трете місце – “Sumy Bulls – 2009”.
У змаганнях кадеток (U-15) взяло участь шість команд, які були розподілені на дві групи. Після групових змагань утворилося дві пари півфіналісток. У першій парі зустрілися дві путивльські команди, а у другій – сумські.
Півфінал
“За маму і гречку” (Путивль) – “Мармишкі” (Путивль) 11:6.
“КДЮСШ-1” (Суми) – “Суми” (Суми) 9:4.
До фіналу пройшли команди “За маму і гречку” (Путивль) та “КДЮСШ-1” (Суми), де сильнішими виявилися дівчата з Путивля, які перемогли господарок майданчику з рахунком 6:2.
У категорії юніорок (U-18) було заявлено тільки дві сумські команди, які зіграли одну гру та визначили переможця у цій віковій групі.
“Фенербахче” (Суми) – “Патрон” (Суми) 14:9.
І найцікавіші змагання проходили у категорії юніори (U-18). Вісім команд було розподілено на дві групи, де перші два місця виходили до півфіналу. У підсумку, на стадії 1/2 фіналу зустрілися команди “Сверхи” (Путивль) та “Соль” (Ромни), де впевнену перемогу святкували перші з рахунком 19:3, а у другому півфіналі відбулося сумське “дербі” між “Sumy Bulls U-18 hot” та “Sumy Bulls”, де перемогу здобули другі з рахунком 8:18.
У матчі за третє місце перемогу здобули роменчани, які впевнено перемогли сумських однолітків з рахунком 13:5. А от фінал вийшов надцікавим. Із самого старту путивльські “стрітболісти” пішли у відрив і практично до останньої хвилини тримали гру під власним контролем, але зарано почали святкувати перемогу і за 15 секунд до завершення матчу підпустили сум’ян на відстань однієї влучної двохочкової атаки. Шанс на рівний рахунок у господарів майданчику був, але гості не дали виконати спробу із-за “дуги”, а змусили гравця “Sumy Bulls” пройти під кільце і здобути лише одне очко, після чого ігровий час завершився з підсумковим рахунком 15:14.
Фінал. Юніори U-18
“Сверхи” (Путивль) – “Sumy Bulls” (Суми) 15:14.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
30 червня у Житомирі пройшов 1 етап Кубку України з баскетболу 3х3....
10 травня в Києві завершився чемпіонат Україниз баскетболу 3х3....
У Катарі завершився чемпіонаті світу з баскетболу 3х3 серед університетів....
10 листопада в Катарі стартував чемпіонат світу з баскетболу 3х3 серед університетів....
У спортивному залі 3-го корпусу СумДУ відбувся фінальний етап чемпіонату Сумської області з баскетболу 3х3 серед кадетів, кадеток, юніорів та...