![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/2e9ac3d0-0b28-4a65-b4d3-85d64540b344.jpg)
У спортивній боротьбі зійшлися чотири команди Сумщини: «Колос» (м. Буринь), «Комфорт БУД» (м. Лебедин), Old school (м. Ромни) та «Ветеран» (смт. Липова Долина).
За результатами змагань впевнену перемогу здобула команда «Ветеран» (смт. Липова Долина), другу сходинку посіла команда «Комфорт БУД» (м. Лебедин), бронзовим призером стала команда «Колос» (м. Буринь).
Всі зібрані кошти протягом проведення турніру в сумі 1732 грн спрямовані на допомогу нашим за
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!