![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/356237471_582549260718238_1156425263157219109_n.jpg)
У Сумській області розпочав роботу офіційний чат-бот СБУ https://t.me/SBU_SUMY_bot.
Чат-бот створений для отримання інформації про воєнні злочини, вчинені рашистами у регіоні з початку повномасштабної агресії проти України, виявлення зрадників, колаборантів та пособників ворога.
Також на чат-бот громадяни можуть повідомити інформацію про інтернет-агентів, які співпрацюють з окупантами в кіберпросторі та поширюють у соцмережах контент на їхню підтримку, розкрадання гуманітарної допомоги, корупційні дії чиновників та ін.
Кожна інформація буде ретельно перевірена.
Ми дякуємо усім громадянам, які вже долучились до нашої спільної боротьби з ворогом та його пособниками та передають важливі для Сил оборони та правоохоронців дані.
Пам'ятаймо: в умовах війни інформація – потужна зброя.
Використаємо її разом для нашої Перемоги!
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!