![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/351137263_576860654562714_4793845742231558569_n.jpg)
У змаганнях взяли участь дві команди з України, у тому числі сумчанин Олексій Бірюков. Разом із Богданом Копилом наш силач посів третє місце. Ігор Головко і Євгеній Готвянський стали п’ятими.
Особлива увага та підтримка від глядачі була саме для українських спортсменів! В маленькому балтійському містечку на кожній вулиці висить прапор України, місцеві мешканці всі знають, як правильно відповідати на слова: «Слава Україні!»
Під час змагань було оголошено збір на дрони для наших захисників. Таким чином два дрони Mavic-3 будуть передані представниками ФСУ підрозділам Сил Оборони України.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!