![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/img_8347-scaled.jpg)
Дані заходи стали можливими завдяки громадській організації «Добробат-добровільний будівельний батальйон». Варто зазначити, що партнером у фінансуванні будматеріалів виступив уряд Бельгії.
Дякуємо потужним волонтерським командам за приклад того, що допомагати може кожен. Адже зроблене добро назавжди залишиться у пам’яті тих, кому воно було адресоване.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!