![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/screenshot_222_13.jpg)
Як попередньо встановили правоохоронці, 16-річний юнак, керуючи мотоциклом «Spark», при обгоні допустив зіткнення з мопедом «Alpha» під керуванням 21-річного місцевого мешканця, який рухався в попутному напрямку. Під час пригоди на обох двоколісних перебували пасажири.
Внаслідок автопригоди неповнолітній кермувальник та його пасажир отримали чисельні тілесні ушкодження. Обидва були госпіталізовані до лікарні. Двом іншим учасникам пригоди надали медичну допомогу на місці.
Слідчі за даним фактом відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 «Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами» Кримінального кодексу України. Досудове слідство триває, повідомляє поліція Сумщини.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
За клопотанням слідчого та прокурора Охтирської окружної прокуратури рішенням суду 17 липня 2024 року 59-річному чоловікові, під колесами авто якого...
Днями патрульні отримали повідомлення про ДТП, яка сталася на вулиці Івана Франка....
Поліцейські Сумщини встановлюють обставини ДТП, у якій загинув півторарічний хлопчик...
Чотири адмінматеріали склали патрульні на жінку, яка вчинила ДТП....
15 липня, близько 9.30, патрульні отримали повідомлення про ДТП, яка сталася на вулиці Білопільський шлях....