![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/screenshot_225_8.jpg)
Під час патрулювання території обслуговування поліцейські офіцери Свеської громади Іван Шульга та Андрій Демешко отримали інформацію, що в одному з місцевих магазинів незаконно продають спиртне. Правоохоронці одразу вирушили перевірити цей факт.
Як встановили офіцери, один з місцевих підприємців порушував порядок провадження господарської діяльності, а саме продавав алкоголь без наявності ліцензії. На чоловіка було складено протокол про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 164 «Порушення порядку провадження господарської діяльності» Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Санкція за дане правопорушення передбачає накладення штрафу від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення, чи без такої, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!