![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/fad8c423-58bb-41a9-a505-e838aff8ec9d.jpg)
Володимир Артюх вручив Володимиру Ладиці посвідчення радника голови ОВА та побажав плідної роботи на благо Сумщини.
«Нещодавно ми зустрічалися з Володимиром Івановичем під час наради із аграріями і обговорили ряд цікавих проектів, які мають бути обов’язково впровадженні на Сумщині. Впевнений, що поступово ми втілимо наші плани в життя. Адже цікава ідея й покрокове напрацювання з її реалізації – це вже половина справи», – підкреслив Володимир Артюх.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!