Як прокоментувала заступник голови Сумської ОВА Олена Бойко, 9 заяв надійшли від закладів дошкільної освіти, 1 – закладу фахової передвищої освіти, 1 – закладу спеціалізованої освіти, 13 – закладів загальної середньої освіти.
За її словами, переоформлення ліцензій повʼязано зі змінами у назві закладів у рамках дерусифікації.
Так, у ряді шкіл прийняті рішення присвоїти імена сучасних українських героїв-захисників, які віддали життя за незалежність нашої країни. У садочках здебільшого питання перейменування пов’язане з приведенням назв у відповідність до норм чинного законодавства, повідомили в ОВА.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Провідний університет Великобританії нещодавно опублікував нові рекомендації, які відкидають давньогрецьких філософів, таких як Аристотель і Сократ, на користь сучасних азіатських...
Перелік таких навчальних просторів погодили на засіданні відповідної робочої групи, яке провела заступниця начальника обласної військової адміністрації Олена БОЙКО....
Розпорядженням голови Сумської ОВА на Сумщині перейменовано 312 топонімів....
У рамках співпраці Уряду України та Уряду Японії, з метою реалізації освітнього субпроєкту Грантової угоди для Програми екстреного відновлення між...
Серед пріоритетних задач - захист учасників освітнього процесу, енергетична безпека, продовження реформи шкільного харчування, створення безпекового середовища, закупівля шкільних автобусів,...