![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/0f9de448-9357-4b93-9d62-1db0f3edc145.jpg)
23 навчальні осередки утворюються на базі закладів середньої, професійно-технічної та фахової передвищої освіти. У Сумському районі їх буде 7, Конотопському – 5, Шосткинському – 5, Роменському – 3, Охтирському – 3.
Облаштування таких освітніх просторів необхідно провести не пізніше 1 жовтня 2024 року.
Як підкреслила посадовець, цьогоріч у системі освіти запроваджено нові підходи до викладання предмету «Захист України». Мета якісних змін – сформувати у школярів історичну, патріотичну свідомість та закласти основи національної безпеки.
За її словами, під час розгляду заявок і пропозицій від громад члени робочої групи визначали доцільність створення осередків на основі детального аналізу відповідності навчальних закладів затвердженим критеріям, наявних потужностей, кількості учнів тощо.
На зміцнення матеріально-технічної бази осередків, придбання комп’ютерного обладнання та засобів навчання з державного бюджету для Сумщини передбачено майже 54 мільйони гривень освітньої субвенції на умовах співфінансування. Ще 3,3 мільйона гривень буде спрямовано на підвищення кваліфікації викладачів з предмету, повідомили в ОВА.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
За дорученням начальника Сумської ОВА Володимира АРТЮХА відбулося чергове засідання робочої групи, на яке винесли питання – про розгляд окремих...
Такі підрахунки Міністерства у справах ветеранів озвучила заступниця начальника ОВА Олена БОЙКО під час наради із головами районних військових адміністрацій...
Під час засідання обласного штабу щодо сприяння проведенню комплексу сільськогосподарських робіт у 2024 році його учасники наголошували на дотриманні аграріями...
Його розробкою займатиметься відповідна робоча група, склад якої було обрано під час засідання координаційного центру підтримки цивільного населення при Сумській...
Наразі в області здійснюється ямковий ремонт 4 автомобільних доріг загального користування місцевого значення та одного мостового переходу....