Прибувши на місце події, правоохоронці встановили, що 40-річний мешканець Шостки, керуючи автомобілем "Mitsubishi Outlander Sport", виїхав на смугу зустрічного руху та допустив зіткнення зі скутером "FOX 50", під керуванням 65-річної жінки.
Внаслідок ДТП остання отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована до Шосткинської центральної районної лікарні. За попередніми даними обидва водії були тверезі. Авто та скутер поміщено на майданчик для тимчасового зберігання транспортних засобів.
Слідчі за даним фактом відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 КК України. Досудове слідство триває. Повідомляє поліція Сумщини.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
За клопотанням слідчого та прокурора Охтирської окружної прокуратури рішенням суду 17 липня 2024 року 59-річному чоловікові, під колесами авто якого...
Днями патрульні отримали повідомлення про ДТП, яка сталася на вулиці Івана Франка....
Поліцейські Сумщини встановлюють обставини ДТП, у якій загинув півторарічний хлопчик...
Чотири адмінматеріали склали патрульні на жінку, яка вчинила ДТП....
15 липня, близько 9.30, патрульні отримали повідомлення про ДТП, яка сталася на вулиці Білопільський шлях....