![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/207ab90e-88f9-4af5-ac7a-a65a30deed88.jpg)
Заявниця повідомила, що невідомий чоловік вихопив у неї сумку з грошовими коштами, мобільним телефоном, банківськими картками та особистими речами, після чого втік. Охоронці порядку зібрали всю наявну інформацію, дізналися прикмети чоловіка та розпочали пошук.
Уже за 20 хвилин на вулиці Тополянській патрульні зупинили схожого за описом громадянина, який помітно нервував, побачивши службове авто. У розмові з поліцейськими чоловік зізнався, що має із собою мобільний телефон, який належить заявниці. Також у нього була частина викрадених грошових коштів.
Для встановлення всіх обставин події патрульні викликали на місце слідчо-оперативну групу. Надалі справою займуться слідчі. Відомо, що за цим фактом відкрите кримінальне провадження за ознаками ч. 4 ст. 186 (Грабіж, вчинений в умовах воєнного) ККУ.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Досудовим розслідуванням встановлено, що нападник перебуваючи в людному місці, підбіг до однієї з жінок та не зважаючи на оточуючих, вихопив...
Вчора вдень, перебуваючи в одному з магазинів міста Шостка, місцевий мешканець вирішив прибрати до рук майно іншого покупця. Але розпорядитися...
Зловмисник накинувся на потерпілого посеред вулиці та відібрав мобільний телефон. Того ж вечора нападника розшукали правоохоронці, тепер він дає свої...
Правоохоронці оперативно розшукали та затримали зухвалого грабіжника....
Прийшовши до помешкання потерпілого, зловмисник відкрито заволодів його сумкою, в якій знаходилися мобільний телефон та документи, а потім зник у...