![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/polinfo_31.jpg)
У першому випадку по допомогу до поліції звернулася мешканка Роменського району. Жінка розповіла, що їй зателефонував невідомий та представився співробітником банку, у якому вона обслуговується. Чоловік запропонував убезпечити банківський рахунок, при цьому запитавши конфіденційну інформацію по картці. Жінка повідомила секретні данні, після чого з її рахунку зникло 55 000 гривень.
А от 66-річна жителька м. Шостка у мережі Інтернет побачила об’яву про можливість отримання грошової допомоги від міжнародної організації та перейшла за невідомим посиланням. Після чого жінка ввела дані свого паспорту, коду та мобільний номер телефону. А вже за деякий час виявила зникнення 35 400 на своєму банківському рахунку.
У подібну шахрайську пастку потрапив і 50-річний мешканець с. Івот. Перейшовши за невідомим посиланням, чоловік ввів номер своєї банківської картки та коди з смс-повідомлень, що надходили на мобільний. А перевіривши баланс банківської картки, чоловік виявив зникнення 22 666 гривень.
Ще одна мешканка м. Шостка, перейшовши за невідомим посиланням, також намагалася отримати допомогу від міжнародної організації. Натомість втратила 25 000 гривень.
За даними фактами у поліції відкрили кримінальні провадження за ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України та ведуть пошуки аферистів.
Працівники поліції вкотре звертаються до громадян з проханням не довіряти невідомим телефонним співрозмовникам, ким би вони не називалися. Крім цього, будьте обачними під час користування мережею Інтернет. Не переходьте за підозрілими посиланнями, а тим паче ні в якому разі не вводьте там свої персональні дані та дані банківських карток, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.
Двоє з них втратили гроші, бо довірились невідомим телефонним співрозмовникам, які називалися працівниками банківських установ. Ще одна жінка намагалася отримати...
У поліції встановлюють зловмисників у рамках розпочатих кримінальних проваджень....
Юнаки розміщували фейкові оголошення в Інтернеті про можливість прибутку від інвестицій, а після отримання коштів привласнювали їх собі. За скоєне...
Всі вони повірили досить сумнівній інформації, яку отримали з неперевірених та невідомих джерел і в результаті втратили свої гроші....
Поліція Сумщини вкотре застерігає громадян нікому не повідомляти свої особисті дані та дані банківських карток....