![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/polinfo_28.jpg)
Напередодні правоохоронець склав відносно нього адміністративний протокол за правопорушення, передбачене ст. 187 КУпАП «Порушення правил адміністративного нагляду». Аби уникнути покарання, чоловік вмовляв поліцейського не передавати матеріали до суду за грошову винагороду.
Працівник поліції від неправомірної вигоди відмовився та викликав слідчо-оперативну групу для подальшого документування правопорушення.
За даним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 369 Кримінального кодексу України «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі». Слідство триває, повідомляє поліція Сумщини.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Охтирською окружною прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно особи, яка діяла в інтересах товариства з обмеженою відповідальністю,...
17 липня 2024 року слідчий суддя ВАКС застосував запобіжний захід до народного депутата України, викритого на вимаганні неправомірної вигоди за...
Прокурорами САП та детективами НАБУ викрито народного депутата України, який вимагав неправомірну вигоду за не перешкоджання у проведенні ремонтних робіт...
Під час несення служби працівники сектору реагування патрульної поліції Конотопського районного відділу поліції на одній з вулиць села В’язове...
Прокурор САП прийняв рішення про завершення досудового розслідування у справі стосовно двох депутатів Сумської обласної ради, яких у березні поточного...