![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/339743727_773110344030587_7175388655806934880_n.jpg)
Зокрема, у ході аналізу документації та детального обстеження територій екоінспектори встановили факти незаконного видалення 134 дерев. За розрахунками Інспекції, це завдало довкіллю збитків на загальну суму майже 433 тисячі гривень.
За даним фактом Інспекція передала до прокуратури матеріали з ознаками кримінального правопорушення та звернулася із заявою про вжиття заходів представницького характеру. На основі цього Шосткинська окружна прокуратура в інтересах Держекоінспекції заявила позов про відшкодування всієї суми розрахованих збитків.
30.03.2023 Господарський суд Сумської області виніс рішення про задоволення позовних вимог у повному обсязі. Відтак, ДП «Глухівський агролісгосп» зобов’язане компенсувати державі 433 тис. грн. нанесеної екологічної шкоди. Варто зазначити, що наразі це рішення ще не набрало законної сили, оскільки лісгосп має право на апеляцію, повідомляє
Державна екологічна інспекція у Сумській області.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Державною екологічною інспекцією у Сумській області опрацьовано повторне звернення, яке надійшло на Гарячу лінію Інспекції, стосовно утворення несанкціонованих сміттєзвалищ на...
Державна екологічна інспекція у Сумській області підбила підсумки заходів державного контролю, вжитих в рамках щорічної природоохоронної операції «Нерест-2024»....
У травні 2024 року до Державної екологічної інспекції у Сумській області надійшло звернення від мешканця Липової Долини про розміщення на...
Державною екологічною інспекцією у Сумській області у травні було опрацьовано звернення громадянина на Гарячу лінію про утворення сміттєзвалища в...
Державна екологічна інспекція у Сумській області продовжує тримати на контролі ситуацію щодо зниження рівня розчиненого кисню у поверхневих водах р.Сейм...