![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/img_20230329_082513_258.jpg)
Для проведення аварійно-ремонтних робіт на території Токарівського водозабору сьогодні, 29 березня, з 9:30 буде припинена подача води до будинків за адресами:
вул. Климента Квітки (М. Кощія), №№ 24-81.
Водопостачання буде відновлене після завершення ремонтних робіт.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Про припинення водопостачання повідомляє КП "Міськводоканал"....
Через ускладнення аварійно-ремонтних робіт з ліквідації пориву водомережі на вулиці Заливній сьогодні, 7 липня, з 11:00 додатково припинене водопостачання за...
Про це повідомляє прес-служба КП Міськводоканал....
Сьогодні, 6 липня, після опівночі в Сумах пролунали три вибухи....
Під час погодинних відключень електроенергії усі водозабори міста продовжують працювати, бо не підпадають під відключення як об’єкти критичної інфраструктури. Тобто...