![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/337744775_877466823322874_596503130989078181_n.jpg)
На комісії було заслухано начальника відділу освіти Тростянецької міської ради Яну Білокур. Вона зазначила, що результати опитування батьків дітей дошкільного віку свідчать про необхідність відновити відвідування дітей на повний робочий день.
Посадовець підкреслила: у дитячих садочках створені належні безпекові умови, під час сигналу «Повітряна тривога» дітки перебувають у спеціально облаштованих спорудах цивільного захисту.
Члени комісії з ТБ та НС вирішили: затвердити з 03.04.2023 графік відвідування у комунальних заклад дошкільної освіти «Ромашка», «Казка», «Веселка», «Червона шапочка» Тростянецької міської ради за очною формою навчання з 7-30 до 18-00 з обовꞌязковим дотриманням всіх відповідних вимог при отриманні сигналу «Повітряна тривога»;
Затвердити з 03.04.2023 графік відвідування у комунального закладу дошкільної освіти «Калинка» за змішаною формою навчання з 7-30 до 18-00 з обовꞌязковим дотриманням всіх відповідних вимог при отриманні сигналу «Повітряна тривога».
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!