![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/screenshot_576_2.jpg)
Про це Руху ЧЕСНО повідомили у НАЗК.
Станом на 14 березня 2023 року лише 29 нардепів Верховної Ради добровільно подали щорічні декларації за 2021 рік. Однак до завершення воєнного стану громадяни і медіа не зможуть ознайомитися з деклараціями, а НАЗК — перевірити їх.
Найбільше нардепів-декларантів у владній фракції "Слуги народу" — 20 (8% від складу фракції), далі йдуть представники депутатських груп "Довіра" — 3 (17%), та "За майбутнє" — 2 (11%).
У фракціях "Європейської солідарності", "Батьківщини", "Голосу" та серед нардепів від забороненої партії ОПЗЖ подано лише по одній декларації.
Жодної декларації станом на зараз не подали позафракційні депутати.
Зазначимо, що в переліку тих, хто добровільно подав свої декларації, немає керівництва Верховної Ради, лідерів парламентської більшості та голів інших фракцій та груп.
У НАЗК зазначають, що через обмеження воєнного стану декларування за 2021 рік відбувається добровільно.
Серед нардепів від Сумщини (списочників та окружників) подав декларацію лише Олександр Кочура родом з Конотопа.