![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/screenshot_256_8.jpg)
Прибувши на місце пригоди, інспектори з’ясували, що 43-річний водій, рухаючись заднім ходом на автомобілі ВАЗ, допустив наїзд на припаркований автомобіль Kia Sportage.
Під час оформлення ДТП поліцейські виявили у водія ВАЗ ознаки алкогольного сп’яніння. Огляд на стан сп’яніння зафіксував — 1,91 проміле алкоголю. Цей результат майже у 10 разів перевищує допустиму норму.
На керманича ВАЗ патрульні склали адміністративні матеріали за ст. 124 (Порушення ПДР, що призвело до ДТП) та ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння) КУпАП. Надалі всі адмінматеріали передадуть до суду.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!