![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/screenshot_175_16.jpg)
У 37-річного керманича інспектори виявили ознаки сп'яніння. Чоловік пройшов огляд на місці. Результат був 1,72 проміле. З результатом керманич був згоден. Також вартові порядку встановили, що чоловік обмежений у праві керування транспортними засобами.
На керманича патрульні склали адмінматеріали за ч. 3 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, стосовно якої встановлено тимчасове обмеження в праві керування транспортними засобами) та ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп'яніння) КУпАП. Від керування чоловіка відсторонили.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!