![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/img_20230123_165708_039.jpg)
На місці автопригоди інспектори з’ясували, що 26-річний водій транспортного засобу Opel Omega, не вибравши безпечної швидкості руху, допустив наїзд на перешкоду, а саме габіон. Керманич дивом не постраждав.
Уже з перших хвилин спілкування патрульні виявили в чоловіка ознаки сп'яніння. Керманич пройшов огляд на місці ДТП, результат якого був 2, 46 проміле алкоголю. Це в понад 12 разів перевищує допустиму норму.
На чоловіка охоронці порядку склали адміністративні матеріали за ст. 124 (Порушення ПДР, що призвело до ДТП) та ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп'яніння) КУпАП. Надалі рішення прийматиме суд.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
У ході несення служби працівники сектору реагування патрульної поліції Конотопського районного відділу поліції зупинили автомобіль «ВАЗ 2115» Під час спілкування...
Під час несення служби працівники сектору реагування патрульної поліції зупинили автомобіль «ВАЗ-2109», який рухався вулицею після початку комендантської години....
Чотири адмінматеріали склали патрульні на водія, який учора скоїв ДТП....
Днями, близько 7-ї години ранку, на вулиці Харківській патрульні зупинили водія автомобіля Mercedes-Benz, який порушив правила дорожнього руху....
Нетверезий водій, щоб уникнути адміністративної відповідальності, вирішив запропонувати правоохоронцям «відкупного». Працівники поліції відмовились від грошових коштів, а слідчі відкрили кримінальне...