![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/img_20240104_134608_823_0.jpg)
Під час спілкування із 46-річним керманичем інспектори виявили в нього ознаки алкогольного сп'яніння. Чоловік від проходження огляду на місці зупинки транспортного засобу та в закладі охорони здоров’я категорично відмовився.
На водія охоронці порядку винесли постанову за ч. 2 ст. 122 (Проїзд на заборонний сигнал світлофора) та склали протокол за ч. 1 ст. 130 (Відмова від проходження огляду на стан сп'яніння особою, яка керувала з ознаками сп'яніння) КУпАП. Від керування чоловіка відсторонили, повідомили в Патрульній поліції.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
У ході несення служби працівники сектору реагування патрульної поліції Конотопського районного відділу поліції зупинили автомобіль «ВАЗ 2115» Під час спілкування...
Під час несення служби працівники сектору реагування патрульної поліції зупинили автомобіль «ВАЗ-2109», який рухався вулицею після початку комендантської години....
Чотири адмінматеріали склали патрульні на водія, який учора скоїв ДТП....
Нетверезий водій, щоб уникнути адміністративної відповідальності, вирішив запропонувати правоохоронцям «відкупного». Працівники поліції відмовились від грошових коштів, а слідчі відкрили кримінальне...
Патрульні склали 3 адмінматеріали на нетверезого водія, який намагався втекти....