![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/63bbd4dfdd194627140210.jpg)
У ході перевірки оперативної інформації щодо протиправної діяльності одного з місцевих жителів, правоохоронці провели за місцем його мешкання санкціонований судом обшук.
Під час якого виявили та вилучили у неодноразово судимого 44-річного чоловіка паперовий пакунок з подрібненою речовиною, рослинного походження, зовні схожою на канабіс та синтетичний мішечок з набоями калібру 5,45 в кількості 52 штуки та гранатою Ф-1.
У ході розмови зловмисник не заперечував, що знайдена речовина є наркотиком та стверджував, що готував її для власного вживання без мети збуту.
Все виявлене працівники поліції вилучили та направили на експертне дослідження.
За даним фактом у поліції відкрито кримінальні провадження за ознаками ч. 1 ст. 309 Кримінального кодексу України «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту» та ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами». Слідство триває, повідомляє
Відділ комунікації поліції Сумської області.