![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/photo_2022-12-20_10-55-42.jpg)
Про пожежу повідомив власник, який побачив дим та полум’я з-під покрівлі споруди. На місце події було направлено відділення чергового караулу 24-ї державної пожежно-рятувальної частин и та місцеву пожежну команду с. Боромля.
По прибуттю було встановлено, що вогнем охоплено покрівлю на площі до 50 кв. м та до 22 т. сіна. Утворилась загроза подальшого поширення вогню на решту споруди. Для безперебійної подачі води на гасіння пожежні автоцистерни довелось до заправляти від Водонапірної башти, яка була розташована на відстані 3 км. від осередку горіння.
О 22:53 загоряння локалізували, а о 01:30 – повністю ліквідували.
Всього на гасіння було залучено 1 одиницю спеціальної техніки та 5 чоловік особового складу Державної служби України з надзвичайних ситуацій та 1 автомобіль та 1 працівник місцевої пожежної команди с. Боромля, повідомляє ГУ ДСНС України у Сумській області.