Відповідне проблемне питання порушили під час щопонеділкової апаратної наради в мерії.
Радник міського голови Вадим Акпєров повідомив, що до нього звернулись сумчани зі скаргою, що в неділю не змогли відвідати могилу рідної людини, оскільки громадський транспорт до кладовища курсує лише щосереди та щосуботи, а власного вони не мають.
В. о. міського голови Артем Кобзар доручив відділу транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг спільно з приватними та комунальним перевізниками опрацювати питання запровадження додаткових рейсів до цвинтаря, аби сумчани мали більше можливостей дістатись кладовища.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
На сайті онлайн-петицій зареєстровано звернення “Не підвищувати вартість проїзду”....
Розпорядженням Сумської міської військової адміністрації встановлена нова вартість пасажироперевезення на міських автобусних маршрутах загального користування, що працюють у звичайному режимі....
Ускладнення руху пов'язано з проведенням аварійних робіт у мережах водоканалу....
Під час наради в.о. начальника відділу транспорту, зв'язку та телекомунікаційних послуг Інна Чирка доповіла про роботу із забезпечення функціонування...
З 2 по 4 та з 9 по 11 травня до кладовища на 40-й підстанції та Баранівського кладовища додадуть...