![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/f895e212-3837-41d0-aa45-90f7ae76da73.jpg)
Як доповіла під час апаратної наради директор Департаменту освіти і науки обласної військової адміністрації Вікторія ГРОБОВА, на облаштування безпечних умов у закладах, що надають загальну середню освіту, цьогоріч передбачено 150 мільйонів гривень державної субвенції на умовах співфінансування з місцевих бюджетів.
Кошти спрямовуються на реалізацію 6 проєктів, зокрема двох – у Сумській громаді, ще двох – у Шосткинській та по одному – у Буринській та Охтирській.
За словами очільниці профільного департаменту, на п’яти об’єктах наразі ведуться відповідні роботи згідно з розробленим графіком та термінами. Ще по одному проєкту вже найближчими днями буде оголошено тендерні процедури.
Облаштування ще шести укриттів дозволить підвищити безпеку освітнього середовища у навчальних закладах області та дасть можливість більшій кількості дітей здобувати знання в очній та змішаній формі, повідомили в ОВА.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Створення безпечного освітнього середовища в громаді успішно виконується завдяки партнерству Тростянецької міської ради, БФ "Благомай"та компанії ПрАТ «Монделіс Україна»....
Тростянецька громада, як й інші громади Сумщини, зіткнулася з нагальною проблемою відсутності укриттів у школах, що унеможливлює очне навчання дітей....